Pixels

Ota yhteyttä ammattiliittoryhmään

Asiakaspalvelu, ammattiliitot

Asiakaspalvelu, ammattiliitot

+358 9 777 19730
liitto@futunio.fi

Minna Pietilä

Minna Pietilä

Asiakaspalvelupäällikkö
+358 50 325 6255
minna.pietila@futunio.fi

Toni Sevenius

Toni Sevenius

Tuotekehityspäällikkö
+358 40 359 1774
toni.sevenius@futunio.fi

Pekka Halonen

Pekka Halonen

Teknologiajohtaja
+358 44 535 5844
pekka.halonen@futunio.fi

Lauri Korpio

Lauri Korpio

Selvityspalvelu
+358 50 336 0721
lauri.korpio@futunio.fi

Pixels

Ota yhteyttä työttömyyskassaryhmään

Asiakaspalvelu, työttömyyskassat

Asiakaspalvelu, työttömyyskassat

kassa@futunio.fi

Mysi Rousku

Mysi Rousku

Palvelupäällikkö
+358 44 024 5874
mysi.rousku@futunio.fi

Maria Westerback

Maria Westerback

Kehityspäällikkö
+358 40 060 3777
maria.westerback@futunio.fi

Tom Sundell

Tom Sundell

Teknologiajohtaja
+358 50 534 6562
tom.sundell@futunio.fi

Esa Gynther

Esa Gynther

Tuotepäällikkö
+358 50 373 8008
esa.gynther@futunio.fi

Pixels

Saapumisohje

Futunion toimisto sijaitsee  Vantaalla Gate8 Business Parkissa, joka sijaitsee Kehä-III:n varrella vastapäätä Jumboa. Toimitilamme on Rondo-talon kuudennessa kerroksessa.   Käyntiosoitteemme on Äyritie 8 E (Rondo).

 
Saapuessasi ennen klo 16.00 pääset suoraan Rondo-talon eteistilaan ja ilmoittautumaan vastaanottoon virtuaaliaulan kautta. Virtuaaliaulasta sinulle avataa pääsy peremmälle aulaan. Sinut kutsunut henkilö tulee noutamaan sinut ala-aulasta. Voit vaihtoehtoisesti kävellä suoraan  Vivace-taloon jossa aulapalvelu ottaa sinut vastaan ja neuvoo eteenpäin. Saapuessasi klo 16.00 jälkeen olethan suoraan yhteydessä  tapaamisen järjestäjään.


Pysäköintipaikkoja on pihalla runsaasti.  Pysäköintimaksun voi maksaa EasyPark palvelussa tai Rondo-talon edessä olevalla lippuautomaatilla.

Sähköautojen lataus on mahdollista alueelta löytyvissä Virta-järjestelmän latauspisteissä. Jos latausjärjestelmä on sinulle uusi, rekisteröidy käyttäjäksi osoitteessa:     https://register.virta.global/register.

Futunioon pääsee myös julkisilla kulkuvälineillä.   Reittiopas  auttaa löytämään perille!

 

 

Pixels

Laskutustiedot

 

Verkkolaskut

Futunio Oy

Verkkolaskuosoite:
003702822366

Välittäjän tunnus:
003714377140

 

Paperilaskut

Futunio Oy
PL 8434
02066 DOCUSCAN

 

 

Ota yhteyttä lomakkeella.

Voit myös jättää yhteydenottopyynnön lomakkeella. Käsittelemme tietojasi vastuullisesti. Voit tutustua tietosuojaselosteeseen täällä »

Futunio pikselit